Eleq

Eleq, canlı bilgi yarışması olarak karşımıza çıkıyor.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut88.68 MB
  • Sürüm1.2.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciArgela Yazilim ve Bilisim San.Tic.A.S
Eleq indir; Türk Telekom bünyesinde geliştirilen Eleq mobil oyununda canlı bir şekilde bilgi şekilde bilgi yarışmasına dahil olabilirsiniz.

Türk Telekom bünyesinde geliştirilen Eleq mobil oyununda canlı bir şekilde bilgi şekilde bilgi yarışmasına dahil olabilirsiniz. Hadi yarışma uygulamasına benzerliği ile dikkatleri üzerine toplayan güncel yarışma oyunu Eleq yepyeni arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile oyuncuların genel kültür seviyelerini ölçme konusunda gündemde popülerlik kazanmayı başardı. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken iOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirin.

Özgün tasarımı, zorlayıcı soruları ile oyunculara keyifli anlar yaşatmayı başaran Eleq mobil yarışma oyununda canlı bir şekilde performans sergileyecek, rakiplerinize karşı daha başarılı olmaya hak kazanacak ve ardından başarı puanlarının sahibi olacaksınız. Canlı bilgi yarışması mantığında tasarlanan Eleq mobil oyununda gerçek para kazanma şansına sahipsiniz. Televizyonda yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' bilgi yarışması mantığında hazırlanan bu kaliteli bilgi yarışması mobil oyunun da hem kendinizi geliştirebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Oyuna dahil olan oyuncular karşılarına gelen sorulara doğru cevap vererek para miktarını artırabilirler. İlk etapta kolay solar ile karşılaşacaksınız ardından ise daha da zorlayıcı sorular karşınıza çıkıyor. Oyunda performans sergilemek için akıllı cihazınıza indirdikten sonra kayıt olmanız gerekiyor. Bunu yapmak için cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir. Telefon numaranızı girdikten sonra akıllı cihazınıza SMS olarak gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra kendinize bir kullanıcı adı belirleyerek oyuna dahil olabilirsiniz.

Son zamanların en heyecan verici ve dikkat çeken bilmece oyunu olarak karşımıza çıkan Eleq mobil uygulaması sayesinde sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Tıpkı Hadi oyunu gibi haftanın belirli bir günü canlı olarak yayınlanan Eleq oyununda en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız. Size sorulan soruları belirlenen süre içerisinde doğru bir şekilde cevaplamanız gerekiyor. Sorular zorlaştıkça süreni de uzayacaktır. oyuna canlı olarak atılıp, tüm sorulara doğru cevap vererek para ödüllerini toplayacaksınız.

Argela stüdyosu tarafından tasarlanan Eleq canlı yarış oyununda vakit geçirmek için her hangi bir ücret ödemenize gerek yok. Hem ücretsiz dahil olaca hem de sorulara doğru cevap vererek para kazanmanın tadını çıkaracaksınız. Oyun piyasaya girdiği günden beri büyük ilgi toplamış olup bir çok kişi tarafından indirilmiştir. Kazandığınız para miktarı yarışmacılar arasında bölünecektir. Bu sebeple her zaman daha fazla kazanmaya yönelik hareket edin, kendinizi geliştirin ve ardından kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleyin.

Karşınıza çıkan tüm sorulara cevap vererek en büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Burada her şey sizin bilgi düzeyinize bağlı olarak değişecektir. Sorular hiç bir şekilde tekrar etmeyecek olup zaman zaman sizi zorlayacak kıvamdadır. Özgün teması ve özün oyun içerikleri sayesinde oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Eleq mobil uygulamasında belirlenen gün ve saat içerisinde canlı bir şekilde performans sergileyerek para ödüllerinin her birine sahip olabilirsiniz.

Eleq indir